Poker

Poker to bezsprzecznie jedna z najbardziej interesujących gier online w które można grać na prawdziwe pieniądze. W przeciwieństwie do pozostałych gier kasynowych dostępnych na stronach specjalizujących się w automatach albo ruletce, poker stał się na tyle popularny że obecnie oferowany jest na zupełnie osobnych stronach, które często łączą się w gigantyczne sieci mające ułatwić graczom znalezienie odpowiednich przeciwników. Popularność pokera online, a zwłaszcza odmiany Texas Hold’em to w dużym stopniu zasługa Chrisa Moneymakera i jego niesamowitej wygranej w prestiżowym finale World Series of Poker w 2003. Zawodnik ten udowodnił, że aby rywalizować z najlepszymi niepotrzebne są lata doświadczeń zdobytych w kasynach i na ekskluzywnych turniejach – wystarczą umiejętności nabyte podczas gry w internecie i odpowiednie podejście.

Pomimo nacisków ze strony rządów wielu krajów, w tym i polskiego, poker online trzyma się świetnie, a pule nagród w cotygodniowych turniejach prowadzonych przez największe serwisy sięgają milionów dolarów. Oczywiście poker online to nie tylko wielkie pieniądze i turnieje dla najlepszych. Zwykli amatorzy tej gry również znajdą coś dla siebie, zwłaszcza że mikro-stawki oferowane przez liczne serwisy pokerowe są wielokrotnie niższe niż w normalnych kasynach. Kolejną niekwestionowaną zaletą pokera online jest możliwość gry nawet na kilkunastu stołach jednocześnie, co pozwala na rozegranie ogromnej ilości rozdań w krótkim czasie i zdecydowanie zmniejsza rolę losowości w długim okresie czasu.

Popularne odmiany pokera online takie jak Hold’em i Omaha nie mają nic wspólnego ze stereotypem znanym z filmów o szulerach. Współczesny poker online jest grą umiejętności, która pozwala najzdolniejszym graczom na regularne zarabianie dużych pieniędzy i znaczące podniesienie swojego standardu życia. Wielu z najskuteczniejszych pokerzystów zaczynających swoją karierę online nie musiało zainwestować nawet złotówki dzięki licznym promocjom bez depozytu oferowanym przez najlepsze pokoje pokerowe.

Co więcej, wiele sieci pokerowych pozwala graczom na branie udziału w darmowych turniejach z nagrodami pieniężnymi – wygranie w takim turnieju pozwala na zdobycie funduszy, które przy rozsądnej grze mogą posłużyć do pięcia się do wyższych stawek. Gracze którzy nie mają nic przeciwko dokonaniu wpłaty na początku swojej przygody z pokerem mogą liczyć na liczne premie, częstokroć przewyższające nawet zainwestowaną sumę. Poker online jest również całkowicie bezpieczny, jako że oprogramowanie używane przez serwisy pokerowe do generowania wyników rozdań jest regularnie testowane przez niezależne firmy specjalizujące się w weryfikowaniu uczciwości gier hazardowych. Dodatkowo, wszystkie poważne pokoje pokerowe dbają o dane osobowe swoich klientów i używają najnowszych technologii szyfrujących w celu zapewnienia, że nie dostaną się w niepowołane ręce.

Do niedawna poker online dostępny był jedynie dla posiadaczy komputerów stacjonarnych takich jak PC albo Mac, jednakże rozwój technologii mobilnych pozwolił najlepszym sieciom pokerowym na wydanie oprogramowania pozwalającego na grę przy pomocy urządzeń przenośnych. Na chwilę obecną, niezależnie od tego czy posiadasz iPhone’a, czy smartfona projektowanego z myślą o systemie Android, znalezienie dobrej aplikacji pokerowej nie stanowi już problemu. Co prawda możliwości takich aplikacji pozostają dość ograniczone, jednakże pozwalają one na grę zarówno w rozgrywkach stolikowych, jak też w turniejach Sit & Go. Gracze mobilni mają też dostęp do takich samych promocji co gracze używający pełnowymiarowych komputerów, dzięki czemu mogą cieszyć się wyższymi stawkami bez konieczności dokonywania ogromnych wpłat.

Privacy Policy